درباره

Home / درباره
 • سیستم عامل لینوکسی

  ارائۀ پلن های رادمان هاست تنها بر روی سیستم عامل لینوکس است. ما لینوکس کار هستیم! پس لینوکس را به شما معرفی می کنیم نه هیچ چیز دیگری.

 • دیتابیس جدا

  در رادمان هاست سروری مجزا برای دیتابیس کاربران در نظر گرفته شده است که با نرم افزار فایروال مخصوصی تحت کنترل است.

 • پشتیبانی 24/7

  فروش یک پلن هاستینگ اتمام کار ما نیست، بلکه شروع یک همکاری خوب با شماست. پشتیبانی رادمان هاست در همۀ ساعات با شما همراه است.

 • همکاری و حمایت

  خیلی از مشتریان ما پس از خرید فضای میزبان در اینترنت با مشکلات طراحی یا فنی در کدنویسی های خود کلنجار می روند. ما در این موضوع هم با شمائیم.

در کدنویسی مشکل دارید؟
ما پس از بررسی رفتار مشتری در بازه ای 3 ساله به این نتیجه رسیدیم که بیش از 75% از مشتریان پلن های مختلف میزبانی وب ما با مشکل فنی و نداشتن دانش کافی در کدنویسی یا طراحی ظاهری روبرو هستند، این مشکلات اغلب شامل موارد کوچکی می شود که جلوی ادامۀ پروژه را می گیرند. راه حل این موضوع را می توانید در گروه آریانا جستجو کنید.
بدون محدودیت باشید!
آیا محدودیت در پلن هاستینگ دست شما را برای انجام اهدافتان در طراحی وب کوتاه می کند؟ پلن های نامحدود رادمان هاست این امکان را می دهد که فارغ از محدودیت هایی نظیر تعداد دیتابیس به همۀ هدف هایی که در حساب کاربری خود دارید، دست پیدا کنید. همچنین می توانید سایر دسترسی های مورد نیاز را از ما درخواست کنید تا پس از بررسی توسط تیم فنی برایتان فعال شود.
خصوصیات منحصر بفرد ما
اشخاص و شرکت های مختلفی در اینترنت هم اکنون به فروش و پشتیبانی پلن های مختلف میزبانی وب مشغول هستند اما ما با ارائۀ سرویس های منعطف و مقرون به صرفه به هر مشتری سعی می کنیم رضایت خاطر او را در طول مدت عقد قرارداد که جزو اصول اصلی اخلاق کاریمان است، جلب نماییم. اگر وب سایت شما هستۀ اصلی فعالیت تان است بهتر است به ما اطمینان کنید.
چرا رادمان هاست؟
هر شرکتی بدنبال آن است که بهترین میزبان وب را از میان صدها میزبان کوچک و بزرگ انتخاب کند. در اینجا ما تلاش داریم که شما را با گوشه هایی از امکانات منحصر بفرد این گروه آشنا کرده و این اطمینان خاطر را به شما بدهیم که با انتخاب رادمان هاست مجموعه ای از امکانات میزبانی وب در اختیارتان قرار خواهد گرفت که امکان وجود آن در شرکتهای ایرانی و غیرایرانی به آسانی میسر نمی باشد.
تماس فوری

در حال حاضر پشتیبانی فنی آنلاین نیست، با ارسال پیام به زودی به درخواست شما رسیدگی خواهد شد.